Sportovní trénink eBook

Fatimma.cz Sportovní trénink Image

INFORMACE

Sportovní trénink je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Dovalil. Přečtěte si s námi knihu Sportovní trénink na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Sportovní trénink.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 9788024721187

POPIS
Sport je bezpochyby jedním z fenoménů naší doby. Obdivujeme výkony špičkových sportovců na olympijských hrách a světových šampionátech, organizace významných mezinárodních soutěží se stává "politikem", které "hýbe" celou společností. Sport se stal významnou součástí zdravého způsobu života velkého množství obyvatel, příjemnou a užitečnou náplní volného času.V této publikaci se čtenáři seznámí se základy sportovního tréninku, s jeho teoretickými východisky i s praktickou realizací vlastní tréninkové činnosti, najdou zde informace o zvyšování výkonnosti a poznatky z různých vědních oborů, jako jsou například fyziologie, psychologie, biomechanika apod. Kniha je určena širší trenérské veřejnosti, trenérům různých kvalifikačních úrovní, studentům tělovýchovných oborů a dalším zájemcům z řad odborné veřejnosti. Měla by sloužit jako úvod do jejich celoživotního studia této velmi rozsáhlé, ale ve svých důsledcích nádherné vědy.
STÁHNOUT ČÍST
BMW 318ti Compact: Ideální pro trénink sportovní jízdy ...
Sportovní trénink začátečníků je především učebním procesem. Dosažení vrcholné sportovní výkonnosti trvá obvykle více jak 10-12 let a odráží specifika jednotlivých sportů. Sportovní trénink dětí a mládeže se realizuje jako součást etap: Sportovní předpřípravy (seznamování se sportem).
Teorie a didaktika sportovního tréninku
Sportovní akademie Luďka Zelenky Profesionální fotbalová kariéra Luďka Zelenky začala roku 1992 v Českém Dubu. Sem se po 18 letech vrátil zúročit své zkušenosti ve prospěch mladých fotbalistů, k čemuž měl v nově zrekonstruovaném Podještědském sportovním areálu ideální podmínky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY