Přírodní zahrady eBook

Fatimma.cz Přírodní zahrady Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přírodní zahrady! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přírodní zahrady a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Přírodní zahrady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,74 MB

ISBN: 9788026400325

POPIS
Oddechnout si po hektickém dni, pracovat na čerstvém vzduchu, zažívat přírodu v přímém kontaktu a sklízet zdravé, čerstvé ovoce a zeleninu – všechno to a ještě mnohem víc nám umožňuje zahrada. Zahrada však není pouze místem k zotavení a zdrojem poživatin, ale poskytuje i cenný prostor pro mnoho živočišných a rostlinných druhů. Obhospodařování v souladu s přírodou důsledně respektuje všechny části zahrady a v této knize naleznete cenné rady a návody jak můžete založit skutečnou přírodní zahradu podle vlastního přání. Je to jen na vás. A nezapomeňte, vživotním společenství jménem zahrada se cítí dobře všichni: rostliny, zvířata i člověk! - Pryč s chemií, používejte zelené hnojení - Voda jako životní prostor - Použití přírodních materiálů – kamene a dřeva - Čerstvá biosklizeň ze zahrady - Útulné možnosti hnízdění a klidného útočiště.
STÁHNOUT ČÍST
Přírodní zahrada, navrhování přírodních zahrad
Přírodní zahrady s.r.o., Lelkova, Ostrava, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik obchodní ...
Koupací jezírka - ZAHRADA Olomouc
Věděli jste, že Vaše zahrada se může stát životodárnou oázou? Inovativní a jedinečné návrhy přírodních zahrad z kouzelných rukou vášnivé zahradnice Martiny. Zajímá Vás, co je to permakultura? Jak taková přírodní zahrada vypadá? Jaké jsou její výhody? To vše se dozvíte na tomto webu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY