Bolest a sexuální dysfunkce mužů eBook

Fatimma.cz Bolest a sexuální dysfunkce mužů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bolest a sexuální dysfunkce mužů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bolest a sexuální dysfunkce mužů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Bolest a sexuální dysfunkce mužů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,85 MB

ISBN: 9788027106776

POPIS
Přestože jde v praxi o velice běžnou tematiku, mnozí pacienti mají zkušenost, že léčba některých sexuálních dysfunkcí je velmi náročná. Navíc se zvyšujícím se počtem lidí pokročilého věku v populaci se s touto problematikou lékaři setkávají stále častěji.Publikace proto pojednává o všech známých příčinách chronických bolestí genitálu, se kterými se pacienti obracejí na lékaře-sexuologa, a zmiňuje i důležitou úlohu depresivních a fobických stavů, jež se s chronickými bolestmi často pojí, pojednává tedy o psychofyziologických souvislostech fenoménu bolesti. Z toho důvodu autor v knize upozorňuje mimo jiné na důležitost spolupráce lékařů a odborníků napříč specializacemi.
STÁHNOUT ČÍST
Bolest a sexuální dysfunkce mužů - Luděk Daneš
1. Bolest a sexuální dysfunkce mužů: Proč právě toto téma? 2. Všeobecné poznámky o bolesti 3. Vztah bolesti v oblasti pánve a genitálu k sexuálním dysfunkcím muže 4. Terminologie bolesti 5. Bolesti hlavy a jejich léčba Terapie bolestí hlavy Bolest hlavy při sexuálních aktivitách 6.
Bolest a sexuální dysfunkce mužů levně, cena 145 Kč ...
173 Kč Bolest a sexuální dysfunkce mužů - Daneš Luděk tematiku, mnozí pacienti mají zkušenost, že léčba některých sexuálních dysfunkcí je velmi náročná. Navíc se zvyšujícím se počtem lidí pokročilého věku v populaci se s touto problematikou lékaři setkávají stále častěji.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY