Squash eBook

Fatimma.cz Squash Image

INFORMACE

Hledáte knihu Squash? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Tona Griffin? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Squash.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,38 MB

ISBN: 9788027101436

POPIS
Autor se věnuje především základní otázce, jak lze provádět squashové údery přirozeně a zároveň efektivně. V souladu s tím se nejprve zabývá úplnými squashovými základy, jakými jsou držení a příprava rakety nebo pohyb k míčku, a poté čtenáře seznamuje s jednotlivými údery, jejich technikou, variantami, ale i s nejrůznějšími úskalími. Vše vysvětluje za pomoci srozumitelných popisů a návodných ilustrací, díky kterým jsou celá myšlenka „bodu G“, ale i všechny údery představeny zcela jasně a jednoduše. Kniha je doplněna o rozsáhlou pasáž popisující tréninková cvičení pro dvojice i jednotlivce a rovněž obsahuje kapitoly pojednávající o taktice či mentální a fyzické připravenosti, čímž pokrývá všechny důležité herní aspekty.Díky poutavému stylu, podnětným nápadům a neotřelému konceptu představuje Griffinova kniha velmi čtivý a zajímavý materiál pro každého zájemce o squash. Je určena jak začínajícím hráčům, kteří svou hru chtějí postavit na pevných a spolehlivých základech, tak hráčům pokročilým, pro které budou zajímavé třeba právě kapitoly o tom, jak na soupeře vyzrát takticky a psychicky. Bude určitě užitečná i trenérům, kteří při práci se svými svěřenci využijí „bod G“ jako pomůcku při nacvičování úderů, ale stejně tak se mohou inspirovat mnoha jinými Griffinovými poučkami, například důrazem na uvědomování si každého jednotlivého detailu hry.
STÁHNOUT ČÍST
SQUASH POŠTORNÁ - Úvod
Define squash. squash synonyms, squash pronunciation, squash translation, English dictionary definition of squash. n. 1. Any of various bushy or vining plants of the genus Cucurbita, having unisexual flowers and fleshy edible fruit with a thick rind when mature. 2.
Squash, posilovna, alpinning, zumba, gravity, flowin ...
SquashPoint nabízí squash, squashová hřiště, venkovní hřiště - bodyarming, skupinová cvičení jako zumba, alpinning, flowin, fitbox a posilovnu s cvičením s trenérem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY