Čchi-kung eBook

Fatimma.cz Čchi-kung Image

INFORMACE

Hledáte knihu Čchi-kung? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Mistr Lam Kam Chuen? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Čchi-kung.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,51 MB

ISBN: 8073526733

POPIS
Po celá staletí byl čínský systém čchi-kungu neboli cvičení vnitřní energie držen v tajnosti. Čchi-kung: Cesta energie je první manuál sestavený Lam Kam Chuenem, mistrem čchi-kungu a jeho nejmocnější formy čan-čuangu neboli "Stoje jako strom". Kniha vás provede tímto jedinečným zdravotním programem a předvede pozice, na kterých je založen. Čchi-kung posiluje imunitu, dává vnitřní sílu, uvolňuje chronickou bolest, pomáhá při běžných nemocech a hlavně je vhodný pro každý věk!
STÁHNOUT ČÍST
Úvodní - cesta - Čchi-kung Orel v hnízdě
Právě pro svoji jednoduchost, vysokou účinnost a širokou škálu využití je čchi-kung skvělou volbou pro každého, kdo na sobě chce pracovat. Cvičení je vhodné pro toho, kdo už ví, že je potřeba o své fyzické zdraví a duševní pohodu pečovat.
Chi Kung - Tradiční čínská cvičení, která pěstují čchi (qi ...
Čchi kung doplňuje tělu hladinu čchi, tolik potřebnou životní sílu a energii, která nám pomáhá být zdravější a silnější jak po stránce tělesné tak i duševní. Jedině pokud znovu objevíme svůj vlastní zdroj, svou životní sílu a podstatu, můžeme být zdraví a šťastní opravdovým způsobem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY