Válka skončila na Hané eBook

Fatimma.cz Válka skončila na Hané Image

INFORMACE

Hledáte knihu Válka skončila na Hané? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Vilém Sacher? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Válka skončila na Hané.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

ISBN: 9788020612816

POPIS
Životopisný román, který stejně jako autorova ostatní díla začal vznikat ve druhé polovině 60. let na základě autorových předválečných a válečných deníků. Zcela zaujat snahou o pravdivost záznamu v nich, Sacher rezignoval na zachycení širších historických souvislostí a podal osobní, subjektivně zabarvené svědectví o událostech a bojích 2. světové války.
STÁHNOUT ČÍST
SACHER, Vilém : Válka skončila na Hané
Válka skončila na Hané. Sacher, Vilém. Vydání: Naše vojsko 2012 | Jazyk: čeština | Signatura: W 3765. Autobiografické vyprávění pplk. Viléma Sachera, velitele dělostřelectva 3. československé samostatné brigády v SSSR, o postupu čs. jednotek a osvobozovacích akcích v závěrečných měsících druhé světové války.
Nové knihy | VÁLKA SKONČILA NA HANÉ | Naše vojsko
Válka skončila na Hané 299,-228,-Není dostupné Válka skončila na Hané Životopisný román, který stejně jako autorova ostatní díla začal vznikat ve druhé polovině 60. let na základě autorových předválečných a válečných deníků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY