Lisabon eBook

Fatimma.cz Lisabon Image

INFORMACE

Lisabon je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Lisabon na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Lisabon.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,77 MB

ISBN: 9788075083012

POPIS
14 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Lisabonem, aktuální novinka. Objevte to nejlepší: čtvrtě Baixa a Belém, malebné pobřeží či historickou tramvaj číslo 28, která vás sveze křivolakými historickými uličkami. Díky našim praktickým radám poznáte místní kuchyni a dozvíte se, kam vyrazit za nákupy, zábavou i oddechem. Při svých cestách za poznáním oceníte podrobnou rozkládací mapu.Díky slunečnému podnebí, bohaté historii a starosvětskému půvabu si Lisabon stále zachovává své kouzlo. Přidá-li se k tomu gastronomie, noční život a přijatelné ceny, nelze se divit, že portugalské hlavní město patří k nejoblíbenějším turistickým destinacím v Evropě. Kouzlo Lisabonu spočívá do značné míry v jeho umístění. Město ležína sedmi pahorcích a nabízí nespočet miradouros (vyhlídkových míst) s úžasnými výhledy na terakotové střechy i poklidnou řeku Tejo.Uvedené trasy nejdříve objevují rozmanité části centra města, pak se zaměřují také na vzdálenější oblasti, zejména čtvrť Belém s památkami z doby krále Manuela, jež jsou symbolem portugalského zlatého věku konce 15. století. Pro návštěvníky, kteří mají čas vydat se mimo město, nabízíme pět výletů do okolí. U každé trasy najdete podrobný popis, orientační časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se na procházce občerstvit nebo si odpočinout. Určitě oceníte i podrobnou rozkládací mapu Lisabonu, na kteréjsou jednotlivé trasy také vyznačeny. Budete tak mítvždy přehled, kde se zrovna nacházíte, a můžete si snadno jednotlivé okruhy spojovat, rozdělovat nebo měnit podle aktuální nálady a počasí.V průvodci najdete i praktické turistické informace a základní portugalské fráze, které se vám na dovolené budoutaké hodit.
STÁHNOUT ČÍST
Lisabon - průvodce Lisabonem - užijte si Lisabon díky ...
Lisabon je hlavní a největší město Portugalska. Play Ve filmu Vrchní, prchni! neměl Abrhám vůbec hrát; Hobby Devatero Pohlreichových snadných receptů
Lisabon - Wikipedija
Nejlepší památky - Lisabon: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Lisabonu, Portugalsko na Tripadvisoru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY