Citrusy eBook

Fatimma.cz Citrusy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Citrusy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Citrusy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Citrusy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,45 MB

ISBN: 8072365395

POPIS
Citrusy dodávají náladu: prýští z nich jižní půvab a zprostředkovávají prázdninové pocity. Proměňte i vy balkon, terasu nebo zimní zahradu na středomořskou oázu.Zahradnická praxe: Náš odborník vysvětluje krok za krokem, jak byste měli citrusy nejlépe pěstovat, rozmnožovat a udržovat zdravé. A se správnými radami na přezimování vystartují temperamentní jižané naplno do nové sezony!Portréty nejoblíbenějších citrusů: Ponořte se do rozmanitosti citrusů a najděte si své favority. Přes 60 doporučených rostlin vám dodá chuť ke sběratelství.Otázky a odpovědi: Proč shazuje můj citrus listy? Pomůže hnojení oslabeným rostlinám? Náš odborník zodpoví vaše otázky na téma citrusy.
STÁHNOUT ČÍST
Jak pěstovat citrusy - poradíme přehledně a srozumitelně
Pěstuju citrusy 5 let. Je to krátká doba, ve srovnání s jinými citrusáři. I ty začátky jsou ale na zkušenosti a zajímavé příhody poměrně pestré, a tak je článek zde. Pro ty, kdo začínají, může být zdrojem informací, zkušenější se mohou aspoň dobře pobavit. I když většina z toho, co v článku najdete je již ...
Lisy na citrusy | Citrusovače | Alza.cz
Citrusy - Citrusové rostliny z této nabídky jsou vhodné k pěstování jak v bytě tak i v zimních zahradách. Jsou množené z plodících rostlin a druhým rokem již většinou kvetou. Vůně jejich květů nádherně osvěží celý byt a plody, které na rostlinách dozrají svou chutí předčí ty dovážené.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY