Automobily 3 eBook

Fatimma.cz Automobily 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Automobily 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Automobily 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Automobily 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,71 MB

ISBN: 8090367119

POPIS
Autorský kolektiv pedagogických pracovníků ISŠ automobilní Brno připravuje a vydává učební texty pro autoobory již 10 let. Jde o prodejně úspěšnou, nově přepracovanou učební řadu, která reaguje rozsáhlou inovací obsahu na rychlý vývoj konstrukce motorových vozidel a na změnu vozidel na trhu. Uživatelé jistě nepřehlédnou změnu formátu (B5), celobarevné provedení, sloupcové řešení, testové otázky a další změny reagující na provedení učebních textů v zemích EU. Všech šest publikací je určeno nejen pro žáky učebních a studijních autooborů středních škol, ale i pro další zájemce z řad odborné motoristické veřejnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Automobily 3 - BEN
Chcete si koupit auto? Na Sauto.cz v inzerci automobilů najdete přes 70 000 nabídek nových i ojetých aut na prodej. Prodáváte auto? Inzerujte na Sauto.cz.
Automobily - lakování, strana 3 - ZlatéStránky.cz
kniha (manuál) Automobily 3 - pro 3. ročník UO automechanik (Pabst Jiří, Pilárik Milan) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY