Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá eBook

Fatimma.cz Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,33 MB

ISBN: 9788026213727

POPIS
Byla jednou jedna pohádka… přidaly se k ní další a děti si s nimi ve školce hrály od podzimu do léta. Pohádka není jen prostředek k uklidnění před spaním, ale může posloužit jako východisko pro výchovně-vzdělávací práci. Autorky shromáždily řadu pohádek a použily je pro tvorbu ročního plánu práce v mateřské škole. Pohádky jim ve školce pomáhají při adaptaci nováčků, při nastavování pravidel ve skupině, dají se využít u témat, jako je rodina, příroda, zvířata a dalších.Autorky vycházejí z Rámcového vzdělávacího plánu pro předškolní vzdělávání a u každého projektu formulují dílčí výchovně-vzdělávací cíle, rozvíjené klíčové kompetence i očekávané výstupy.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá - Heureka.cz
Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá za 199 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz
Podzimu - Vyhledávání na Heureka.cz
Od podzimu do léta pohádka k nám přilétá. Hana Voščeková. Byla jednou jedna pohádka… přidaly se k ní další a děti si s nimi ve školce hrály od podzimu do léta.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY