Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky eBook

Fatimma.cz Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788086899152

POPIS
Geopark UNESCO, kolébka organizované české turistiky, malebné skalní oblasti - ráj horolezců, lesy, rybníky, lidová architektura severovýchodních Čech. V připojené brožurce22 hodnotných vstupenek a poukázek, platných do 31.12.2009. Z nich připomínáme např. vstupenky na hrady Valečov, Rotštejn, Valdštejn, na Humprecht, do Galerie J. Jíry v Boučkově statku, do Dlaskova statku, do Muzea Českého ráje v Turnově, do Muzea F. Šrámka v Sobotce, atraktivní sportovní poukázky v Malé Skále, vstupenku na nádherné koupaliště v Kněžmostě, na rozhlednu v Dubech atd.Vymezení oblasti: Sobotka - Trosky - Semily - Železný Brod - Sychrov - Mnichovo Hradiště.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Český ráj Turnovsko | Knihy.ABZ.cz
Český ráj - Turnovsko a Semilsko 2. - Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a pouk. Celkové hodnocení ...
Lidova architektura semilsko | Sleviste.cz
Geopark UNESCO, kolébka organizované české turistiky, malebné skalní oblasti - ráj horolezců, lesy, rybníky, lidová architektura severovýchodních Čech. V připojené brožurce22 hodnotných vstupenek a poukázek, platných do 31.12.2009. Z nich připomínáme např. vstupenky na hrady Valečov, Rotštejn, Valdštejn, na Humprecht, do Galerie J. Jíry v Boučkově statku, do ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY