Stará gesta eBook

Fatimma.cz Stará gesta Image

INFORMACE

Hledáte knihu Stará gesta? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Martin Langer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Stará gesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,77 MB

ISBN: 9788074380013

POPIS
Z neúprosného „bytí k smrti“ vyrostly básně Starých gest. Sbírka se klene od rozbřesku stvoření ke smrti. Na pozadí existenciálního souboje autor zkoumá základní životní situace. Tázání po smyslu básnického vyjádření prosvítá, ač samo neformulováno, všemi oddíly. Mystická vážnost i neuchopitelné, mimovolní nečistoty, na úrovni jazykové i obrazné, tu představují podstatnou básnickou hodnotu. Osobní témata Martina Langera tak v časovém rozmezí devíti let nabývají podobu více než naléhavou.
STÁHNOUT ČÍST
Langer, Martin: Stará gesta - iLiteratura.cz
Langerova nejnovější, celkově jeho sedmá sbírka Stará gesta nepřináší žádný výraznější zlom, posun, úhyb. Spíše jako by dovršila a stvrdila již dřívější kvality Langerova rukopisu, které se poprvé výrazně projevily ve sbírce z roku 2001 Pití octa.
Stará gesta (Martin Langer) | Detail knihy | ČBDB.cz
Stará gesta. Kdo napsal knihu Stará gesta? Autorem je Martin Langer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY