Zlo eBook

Fatimma.cz Zlo Image

INFORMACE

Zlo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Andrew Vachss. Přečtěte si s námi knihu Zlo na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Zlo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,64 MB

ISBN: 8070214481

POPIS
Další z řady románů amerického autora, propojených postavou soukromého vyšetřovatele a strážce pořádku z podsvětí Burkeho. Po nezvané návštěvě policie se Burke ocitá na ulici, to je však jen začátek dlouhé řady problémů, které ho čekají. Při pokojném shromáždění je zabita kolemjdoucími gangstery Burkeho přítelkyně Crystal Beth. Situace je nepřehledná a policie bezradná a přesto si někdo začne vyřizovat účty a likvidovat zločince, kteří na shromáždění zaútočili. Burke sám se pustí do pátrání, které ho nakonec dovede k člověku, který si zlo a zločin zvolil jako svůj životní program.
STÁHNOUT ČÍST
Zlo | Knihy.ABZ.cz
zlo. Dva vlci v nás (Články) Jednou vyprávěl starý indián svému vnukovi o velké bitvě, která probíhá v nitru každého člověka. Řekl mu: „Chlapče, ta bitva v každém z nás je bitvou mezi dvěma vlky. Jeden je zlý. Je to vztek,… Každý máme sílu ničit (Téma týdne) "Ať ve vás Pán rozhojňuje stále víc a více lásku jednoho k druhému i ke všem lidem.
Kniha: Tekuté zlo - Zygmunt Bauman; Leonidas Donskis ...
Tucker & Dale vs. Zlo to na mnoha místech tematizuje: když se Dale snaží na úplném začátku rozesmát Allison, vyvolá v ní strach, a proto to nefunguje. Tucker zase v jednom momentu přikazuje Daleovi, aby nebrečel, jinými slovy, aby plnil svoji žánrovou roli a byl zlý, popřípadě veselý, protože pláč do žánru parodie ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY