Chronopunktura eBook

Fatimma.cz Chronopunktura Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chronopunktura! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chronopunktura a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Chronopunktura.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,79 MB

ISBN: 9788087419632

POPIS
Kniha pojednává o vlivu energie času na náš život a zdraví. Veškerý život se odehrává v určitém prostoru a čase a energie času se řídí pohybem nebeských těles. S tím souvisejí i fyziologické a patologické děje v lidském těle. Energie času tedy ovlivňuje nejen naši konstituci, podle níž můžeme předpokládat riziko onemocnění některého orgánu, ale i dobu vzniku nemoci, nebo předvídat čas možného zhoršení či zlepšení zdravotního stavu. Kniha poskytuje návody na zjištění konstituce jedince i nemoci, na prevenci harmonizací energie pomocí tělesných cvičení i na samotnou léčbu.Druhé vydání je rozšířeno o vložené CD s programem Aku-Time. S jeho pomocí lze najít optimální čas pro léčbu využitím vzájemného spolupůsobení jednotlivých energií času.
STÁHNOUT ČÍST
Chronopunktura - Radomír Růžička, Jiří Nitsche, Rudolf ...
Kupte knihu Chronopunktura (Radomír Růžička, Jiří Nitsche, Rudolf Sosík) s 30 % slevou za 161 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Chronopunktura - Radomír Růžička, Rudolf Sosík, Jiří ...
Chronopunktura - Energie času a naše zdraví Autor: Nitsche, Jiří, Růžička, Radomír a Sosík, Rudolf Nakladatel: Poznání EAN: 9788087419632 ISBN: 978-80-87419-63-2 Popis: 1× kniha, 1× CD, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,6 cm Rok vydání: 2017 (2. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY