Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře eBook

Fatimma.cz Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,19 MB

ISBN: 8072620029

POPIS
Kniha by měla být především pomocníkem v ordinaci praktického lékaře a to jak při rychlé diagnostice a léčbě stavů vyvolaných návykovými látkami, tak i při dlouhodobé práci s pacienty tohoto typu. Dle recenzentky MUDr. M. Škodové "některé uveřejněné texty doslova svádějí k oxeroxování a jejich umístění blízko očím praktického lékaře v ordinaci. Kniha je zajímavá, čtivá a poučná, myslím, že bude dobrým rádcem lékařům. V mé ordinaci rozhodně nebude chybět." Autor se zabývá diagnostikou i náhlými příhodami a akutními stavy vyvolanými návykovými látkami, včetně odvykacích stavů. Nechybí ani krátká intervence pro praktické lékaře jak doporučit pacienta ke specializované léčbě a jaký je specifický přístup ke zvláštním skupinám pacientů. Samostatné kapitoly jsou věnovány častým chybám při léčbě, problémům působeným alkoholem a jinými návykovými látkami u lékařů a primární prevenci. Závěr publikace obsahuje stručnou informaci o některých právních a ekonomických otázkách a slovníček návykových látek včetně slangových výrazů. Příloha nabízí osvědčená doporučení, dotazníky, Evropskou chartu o alkoholu a základní informaci o preventivním programu FIT IN.
STÁHNOUT ČÍST
Karel Nešpor - Trh knih - můj antikvariát online
?Nešpor,K.: Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře. Folia Practica, Galén Praha. 1999. Poznámka: Předmět je součástí následujících studijních plánů: Bakalářský studijní obor Plánování a řízení krizových situací - prezenční (povinný předmět)
Tiskopisy pro prakticke lekare | Sleviste.cz
Problémy s návykovými látkami v ordinaci praktického lékaře ... Kniha by měla být především pomocníkem v ordinaci praktického lékaře a to jak při rychlé diagnostice a léčbě stavů vyvolaných návykovými látkami, tak i při dlouhodobé práci s pacienty tohoto typu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY