Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi eBook

Fatimma.cz Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,91 MB

ISBN: 9788075681898

POPIS
Věznění vám zasáhlo do života a vy si s tím nevíte rady? Prostřednictvím této knihy získáte základní přehled o životě ve vězení. Chcete se seznámit s vězeňskými pravidly? Víte, jak vězni tráví svůj čas? Co mají povoleno a zakázáno? Jak probíhají návštěvy? Zda mají možnost přijímat korespondenci a balíčky? Jaká mají další práva a povinnosti? Kniha nabízí čtenáři příběh vězně ve výkonu trestu, od jeho nástupu až do doby propuštění na svobodu. Autorka do knihy promítla své celoživotní profesní zkušenosti a umožnila čtenáři nahlédnout pod pokličku současného vězeňství. Na jednom místě zde naleznete mnoho užitečných rad a informací, citlivě protkanými vězeňskými předpisy, odbornými komentáři a zkušenostmi přímo z vězeňské praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za ...
Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi - Pilknerová Inka - Věznění vám zasáhlo do života a vy si s tím nevíte rady? Prostřednictvím této knihy získáte základní přehled o životě ve vězení. Chcete se seznámit s vězeňskými pr
Pilknerová Inka - Knihkupectví Ládví - Easy Life s.r.o.
Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi Autor: Pilknerová, Inka Nakladatel: powerprint EAN: 9788075681898 ISBN: 978-80-7568-189-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 66 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21,6 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY