Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi eBook

Fatimma.cz Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,84 MB

ISBN: 9788075681898

POPIS
Věznění vám zasáhlo do života a vy si s tím nevíte rady? Prostřednictvím této knihy získáte základní přehled o životě ve vězení. Chcete se seznámit s vězeňskými pravidly? Víte, jak vězni tráví svůj čas? Co mají povoleno a zakázáno? Jak probíhají návštěvy? Zda mají možnost přijímat korespondenci a balíčky? Jaká mají další práva a povinnosti? Kniha nabízí čtenáři příběh vězně ve výkonu trestu, od jeho nástupu až do doby propuštění na svobodu. Autorka do knihy promítla své celoživotní profesní zkušenosti a umožnila čtenáři nahlédnout pod pokličku současného vězeňství. Na jednom místě zde naleznete mnoho užitečných rad a informací, citlivě protkanými vězeňskými předpisy, odbornými komentáři a zkušenostmi přímo z vězeňské praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Astrologie a psychologická praxe - Jitka Pešková ...
296 Kč Zdravě & fresh aneb Velký dietní manuál | Petra Lamschová . Zdravě & fresh aneb Velký dietní manuál | Vše, co potřebujete vědět o zdravém životním stylu. Dieta dnes? Pro mnohé je to bezmála sprosté slovo. Nikdo totiž nechce držet dietu, něco si zakazovat nebo se trápit hlady.
Manuál pro vězně | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi - Inka Pilknerová: Krátky popis: Neodolatelný produkt Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujte vědět o životě za mřížemi - Inka Pilknerová od výrobce Powerprint u nás najdete ve slevě od 651 Kč : Obvyklá cena
SOUVISEJÍCÍ KNIHY