Praha 12 křížem krážem eBook

Fatimma.cz Praha 12 křížem krážem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Praha 12 křížem krážem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Praha 12 křížem krážem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Praha 12 křížem krážem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,66 MB

ISBN: 9788087040379

POPIS
Bohatě ilustrovaná publikace velkého formátu, seznámí na 192 stranách čtenáře s historií a současností dnešní Prahy 12, kterou tvoří Modřany, Komořany, Cholupice, Točná a Kamýk. Čtěnář se mimo jiné seznámí s drobnými stavbami, jako jsou křížky a kapličky, ale i s kostely, nebo památnými stromy, zaniklými továrnami či novou výstavbou… Mimo jiné zavede knížka čtenáře i do těch méně známých míst a seznámí je například i s přírodními památkami a četnými zajímavostmi.
STÁHNOUT ČÍST
Venezuela křížem krážem: Praha 12
Jako Čuk a Gek . Thajsko, Spojené státy, Anglie, Sicílie -- tam všude zamířily kroky dvou známých postav našeho showbyznysu.
Praha 12 křížem krážem - Praha | Pipkin.cz
Praha 12 křížem krážem - kolektiv autorů . Bohatě ilustrovaná publikace velkého formátu, seznámí na 192 stranách čtenáře s historií a současností dnešní Prahy 12, kterou tvoří Modřany, Komořany, Cholupice, Točná a Kamýk. Čtěnář se mimo jiné s...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY