Přeshádky eBook

Fatimma.cz Přeshádky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přeshádky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přeshádky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Přeshádky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,66 MB

ISBN: 9788086283869

POPIS
Kniha absurdních básní a próz Přeshádky už svým názvem naznačuje volnou návaznost na knihu Zá hádky (Kniha roku 2008 v Magnesii Liteře). Obsahuje nonsensové kotrmelce a minipříběhy věnované neexistujícím tvorům, novotvarům a fantaskním situacím. Výtvarná část rovněž modifikuje kombinační hru některých na třetiny rozřezaných stran. Kniha se oproti Zá hádkám pouští do ještě krkolomnějších přemetů. Proto ta předpona přes v názvu. S linoryty autora.
STÁHNOUT ČÍST
Použité knihy | Spálená 53
Přeshádky - Nikl Petr - knihkupectví Beletrie.eu Lingvistické pohádky / Lingvistické pohádky jsou již čtvrtou autorovou knihou. Tentokrát si autor vyhrál s jazykem: čeština je k tomu opravdu mimořádně vhodná, dá se na ní vyřádit s písmenky, slovy i větami nebo zvukomalbou.
Přeshádky / Nejlevnější knihy
Přeshádky - Petr Nikl. Lingvistické pohádky (2006, Zlatá stuha IBBY, 2. nejkrásnější kniha ČR), Záhádky (2007, Magnesia Litera — Kniha roku, Zlatá...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY