Pod mořskou hladinou eBook

Fatimma.cz Pod mořskou hladinou Image

INFORMACE

Pod mořskou hladinou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Pod mořskou hladinou na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Pod mořskou hladinou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,23 MB

ISBN: 9788025620595

POPIS
Ponoř se do mořských hlubin, mezi korálové útesy a pod hladinu ledových oceánů! Objevíš úžasně barevné rybky, dravé žraloky a v hlubinách ukryté rejnoky a chobotnice. Otevři knížku a seznam se s nimi! Najdi mořského koníka, který se ukrývá mezi korály, a spolu s tučňáky se sklouzni po ledě. Kniha z řady První objevy s obrázky má v každé scéně pohyblivé prvky, díky nimž se děti seznámí s úžasným světem přírody.
STÁHNOUT ČÍST
Tři kilometry pod mořskou hladinou se ropa těží i díky ...
Anarchie pod mořskou hladinou. Zástupci jednoho z nejmenších delfíních druhů se pro mne stali posly dobrých zpráv. Pokaždé, když se u lodi objeví jejich malá těla, mám jistotu, že na moři můžeme čekat úspěšný den.
AC24.cz - Ledovce tají i pod mořskou hladinou. A stokrát ...
Pod mořskou hladinou je jiný svět než ten, který známe. Jako by se zastavil čas a člověk se potkává s neuvěřitelnými tvory s neuvěřitelnými schopnostmi. Kamarád říkává, že potápění je nejlevnější výlet do vesmíru a myslím, že není tak daleko od pravdy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY