Jak odškodnit holocaust? eBook

Fatimma.cz Jak odškodnit holocaust? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak odškodnit holocaust?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak odškodnit holocaust? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Jak odškodnit holocaust?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

ISBN: 9788024627984

POPIS
Rozsáhlá monografie odborníků z pražské právnické fakulty pod vedením Jana Kuklíka a Reného Petráše se věnuje problému majetkových ztrát židovského obyvatelstva za druhé světové války a různým metodám odškodnění. Publikace má široký historický a komparativní záběr, obsahuje podrobnou analýzu právních aspektů a zabývá se i dodnes nedořešenými otázkami. Nejpodrobněji je v knize zastoupeno území bývalého Československa, ale pozornost je věnována i vývoji v dalších státech: Německu, Rakousku, Polsku, ale také v zemích s velmi odlišnou situací, jako jsou Velká Británie, Bulharsko či Švýcarsko. Výklad u jednotlivých států obvykle zahrnuje nástin vývoje postavení Židů v daném regionu v posledních desetiletích před holocaustem, jsou však naznačeny i starší, středověké tradice. Jádrem práce je zachycení často až pozoruhodně různorodých metod záborů židovského majetku zejména v době druhé světové války a jeho restitucí nebo různých odškodňovacích akcí, které probíhají až do současnosti.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Jak odškodnit holocaust? (Jan Kuklík a kolektív ...
Kniha: Jak odškodnit holocaust? - Jan Kuklík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
Kniha Jak odškodnit holocaust? - Problematika vyvlastnění ...
Jak odškodnit holocaust? - Problematika vyvlastnění židovského majetku, jeho restituce a odškodnění
SOUVISEJÍCÍ KNIHY