Rošťák Bertík: Spoďáryyy! eBook

Fatimma.cz Rošťák Bertík: Spoďáryyy! Image

INFORMACE

Rošťák Bertík: Spoďáryyy! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alan MacDonald. Přečtěte si s námi knihu Rošťák Bertík: Spoďáryyy! na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Rošťák Bertík: Spoďáryyy!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,23 MB

ISBN: 9788072113897

POPIS
Další knížka s příběhy Rošťáka Bertíka – kluka se zvyky, které všechny dospělé kolem děsí! Bertík má plnou hlavu ztřeštěných plánů a šílených nápadů, a jestli prahnete po potížích, už dál nehledejte – Bertík v nich vězí až po krk!Tři humorné příběhy, které dozajista zaujmou mladší školáky. Vše je doplněno velkým množstvím skvělých ilustrací Davida Robertse.
STÁHNOUT ČÍST
Rošťák Bertík Spoďáryyy! levně, cena 90 Kč | Srovnání cen ...
121 Kč Rošťák Bertík Spoďáryyy!! - MacDonald Alan Další knížka s příběhy Rošťáka Bertíka - kluka se zvyky, které všechny dospělé kolem děsí!Bertík má plnou hlavu ztřeštěných plánů a šílených nápadů, a jestli prahnete po potížích, už dál nehledejte - Bertík v nich vězí až po krk! Tři humorné příběhy, které dozajista zaujmou mladší školáky.
Rošťák Bertík.
Bertík má plnou hlavu ztřeštěných plánů a šílených nápadů, a jestli prahnete po potížích, už dál nehledejte - Bertík v nich vězí až po krk! Tři humorné příběhy, které dozajista zaujmou mladší školáky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY