Cizí dítě eBook

Fatimma.cz Cizí dítě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cizí dítě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cizí dítě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Cizí dítě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,63 MB

ISBN: 9788020714695

POPIS
Není zvykem, aby byl hlavní hrdina v díle prakticky nepřítomen: v dlouho očekávaném románu Cizincovo dítě se to stalo – a perfektně to funguje. Cecil Teucer Valance, „horolezec, veslař a svůdce“, ale zejména plodný básník, prosvištěl svým vlastním životem jako kometa, životy druhých však zásadním způsobem ovlivňuje ještě řadu let.Příběh začíná jednoho léta v téměř ještě viktoriánské Anglii, kdy si mladý student Cambridge George přivede domů do rodinné vily na návštěvu svého urozeného přítele – a rovněž velice tajnou lásku – Cecila; osudovým je toto setkání zejména pro jeho šestnáctiletou sestru Daphne, pro kterou zde začíná cesta na zámek Corley, do zlaté klece mondénní aristokracie, a ještě dál. Stejně jako v předchozím románu staví autor příběh z jednotlivých „dějství“ oddělovaných dlouhými časovými úseky. S dobou se tu však mění i vypravěči, z nichž každý z příběhu Cecila a Daphne zná pouze určitou část.
STÁHNOUT ČÍST
Smím potrestat cizí dítě? A může cizí rodič potrestat to ...
Formulář pro dovolenkáře: na cizí dítě potřebujete plnou moc 6. července 2018 , aktualizováno Pokud vezete na dovolenou dítě a nejste jeho rodiče, je dobré mít s sebou vyplněný a na poště, Czech Pointu či u notáře ověřený souhlas s jeho vycestováním, podepsaný rodiči nebo zákonným zástupcem.
Cizí dítě - Alan Hollinghurst | KOSMAS.cz - vaše ...
Nešátrejte v dýchacích cestách naslepo. Můžete tím posunout případné cizí těleso hlouběji nebo poranit měkké tkáně. Pokud dítě spontánně dýchá, pomozte mu údery do zad při vykašlání cizího tělesa, příp. stlačením hrudníku nebo břicha (u dětí nad 1 rok) ke zvýšení nitrohrudního tlaku. Dítě do 1 roku
SOUVISEJÍCÍ KNIHY