Bromélie v bytech, sklenících a zahradách eBook

Fatimma.cz Bromélie v bytech, sklenících a zahradách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bromélie v bytech, sklenících a zahradách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bromélie v bytech, sklenících a zahradách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Bromélie v bytech, sklenících a zahradách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,95 MB

ISBN: 8024704358

POPIS
Bromélie patří mezi největší a nejkrásnější rostliny světa a jsou už také hojně pěstovány v domácnostech, populární jsou například nenáročné tilandsie. Přitom seriózních informací o jejich pěstování bylo dosud k dispozici pramálo. Zájemcům o tyto mnohdy opravdu nádherné rostliny vychází vstříc tato kniha, která podává velké množství zejména praktických pěstitelských rad. Kromě toho se dozvíte o broméliích spoustu informací o původu, o různých kuriozitách a rekordech. Přehled nejvhodnějších, nejzajímavějších a nejhezčích skupin (rodů) bromélií vám umožní lepší orientaci při jejich pořizování. Text doprovází vynikající autorovy fotografie.
STÁHNOUT ČÍST
Vrízea - Wikipedie
Bromélie: 72 v bytech, sklenících a zahradách (2005) | Ježek, Zdeněk, Ježek, Zdeněk | ISBN: 9788024704357 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.
Bromélie | křesťanské knihkupectví
Celá naše příruční knihovna se nachází přímo v místnosti, odkud se web Botany.cz edituje, tyto knihy jsou tedy vždy lehce dostupné k nahlédnutí, a tak mnohé z nich nejsnadněji pomáhají zvyšovat odbornost našeho internetového magazínu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY