Prokletá sbírka eBook

Fatimma.cz Prokletá sbírka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Prokletá sbírka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Prokletá sbírka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Prokletá sbírka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,15 MB

ISBN: 9788024338170

POPIS
Když se spisovatelka Kate Ivoryová od své přítelkyně Rose dozví, že ji její muž Theo opustil, netuší, že stojí na počátku nového kriminálního případu. Theo totiž neodešel s prázdnou. Při svém odchodu si nezapomněl vzít cennou sbírku emailových nádob z Roseina rodinného majetku. Rose, která se náhle ocitá ve finanční tísni, je zoufalá. Kate Rose slíbí, že jí pomůže získat ztracené nádoby zpět. Události však naberou nečekaný spád a záhy je jedna z Kateiných kamarádek nalezena mrtvá. Kate se rozhodne začít pátrat na vlastní pěst, i když tuší, že jejím protivníkem je bezohledný vrah.
STÁHNOUT ČÍST
Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny - Stallwood Veronica ...
Prokletá sbírka : oxfordské zločiny / První kniha série Oxfordské zločiny. Když se spisovatelka Kate Ivoryová od své přítelkyně Rose dozví, že ji její muž Theo opustil, netuší, že stojí na počátku nového kriminálního případu. Theo totiž neodešel s prázdnou.
Prokletá sbírka (Veronica Stallwood) - Centrum DETEKTIVKY
Kniha: Prokletá sbírka Oxfordské zločiny Autor: Veronica Stallwood. Když se spisovatelka Kate Ivoryová od své přítelkyně Rose dozví, že ji její muž Theo opustil, netuší, že stojí na počátku nového kriminálního případu. Theo totiž neodešel s prázdnou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY