Lolita komplex eBook

Fatimma.cz Lolita komplex Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lolita komplex! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lolita komplex a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Lolita komplex.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,38 MB

ISBN: 9788020713155

POPIS
Fotograf Gilbert Woodbroke, zadlužený, utápějící se v depresích a na pokraji sebevraždy, dostane nečekaný džob: má tlumočit pro Emiko Júki, devatenáctiletou japonskou autorku, při reklamní kampani provázející anglické vydání její knihy v Londýně. Všechno by šlo hladce, kdyby se cesta hrdiny a jeho nových známých nezkřížila s rumunskou dívenkou, kterou prostituují albánské gangy, a s jistým slavným, naprosto vychýleným anglickým umělcem, který je umanutý egyptskými mumiemi a neštítí se zločinu, umně zahlazeného vodami umění… Lolita komplex je satirou na prostředí současného obchodu s uměním i nemilosrdným útokem proti neoliberalismu Tonyho Blaira. Román se soustředí na erotickou fascinaci ženou-dítětem, ale především obrací pozornost na úchylky a porušování zákona: moderní otroctví dospívajících dívek importovaných z Východu a hrůzné zacházení, které podstupují ty, z nichž se nedobrovolně staly prostitutky.
STÁHNOUT ČÍST
Lolita KompleX Youtube Channel - YouTube
Lolita Complex, Lolita Komplex [a2232687] Artist . Edit Artist ; Share. Marketplace 35 For Sale. Vinyl and CD Discography; 3 Releases 2 Albums 1 Miscellaneous 8 Appearances 1 Albums 4 Compilations ...
Lolita KompleX - Home | Facebook
Established 2008 from the Austrian capital of the macabre… Already at the first shows Lolita KompleX succeeded in combining western and Japanese-inspired elements in a innovative, never seen before way. They are combining influences from a variety of genres, such as metal, goth, rock or even punk.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY