Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi eBook

Fatimma.cz Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,45 MB

ISBN: 8071699934

POPIS
Trombofilie jako projev porušené regulace hemostázy a snadné tvorby trombů je závažným a život vysoce ohrožujícím stavem. Monografie rozebírá patofyziologii, pokud je pro kliniky významná, dále hlediska prevence, léčby a laboratorní diagnostiky.
STÁHNOUT ČÍST
Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Geneticky podmíněné rizikové faktory trombofilie v ...
V klinické praxi je vhodné uvážit u pacientů s jednou epizodou idiopatické hluboké žilní trombózy a deficitem proteinu C (nebo S) dlouhodobou antikoagulační léčbu - úroveň doporučení 2C podle ACCP. ... J. Trombofilie a trombotické stavy v klinické praxi. 1. vydání, Praha : Grada Publishing, 2003, s. 33-65, 202-204. 8. De ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY