Domácí cvičení 5 eBook

Fatimma.cz Domácí cvičení 5 Image

INFORMACE

Domácí cvičení 5 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kamila Štreitová. Přečtěte si s námi knihu Domácí cvičení 5 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Domácí cvičení 5.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,64 MB

ISBN: 9788074023699

POPIS
Tento titul je dostupný také jako komplet za výhodnou cenu.Nemáte čas chodit do posilovny? Cvičili byste raději v klidu domova, ale zároveň s radami zkušeného trenéra? V knize Domácí cvičení 5 naleznete sérii cviků, které jsou okomentovány zkušenou fitness trenérkou. Najdete v ní popis provedení cviku, správné dýchání, tip na zvýšení obtížnosti a radu trenérky, na co si dát pozor při cvičení.Pátý díl je zaměřen na cviky s posilovací pomůckou TRX. V druhé části publikace si potom cviky můžete vyzkoušet v praxi. Kniha obsahuje 30 sestavených tréninků zaměřených na jednotlivé partie těla včetně počtu sérií a opakování.Tyto komplexní tréninky jsou závěrečnou pomyslnou sportovní třešničkou na dortu pro ty, kdo prošli postupně všemi díly edice a chtějí si dokázat, že jsou připraveni postavit se jakékoliv tréninkové výzvě.
STÁHNOUT ČÍST
Cvičení doma | Sportuj.com
13:04 (13.03.2019) Kristýna Ahoj Marusko, tyhle treninky jsou vyborne, moc me bavi! Prvni cvik vypada nenapadne, ale citim krasne bricho. Vyvojove cviky v praxi pozoruji na sve 20-ti mesicni dcerce, jak si v klidu hovi v hlubokem drepu a u toho treba prohlizi knizku 😊 (nedavno v nem zacala i chodit, takze vypada jako mala kacenka).
Kniha Domácí cvičení 5 - Posilování s vlastní vahou a TRX ...
Rady a tipy ke cvičení. 12 způsobů, jak být fit a zůstat fit. Dodržování pravidelného cvičení nemusí být vždycky nudné, časově náročné nebo nepohodlné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY