Liberec 89, sametová revoluce eBook

Fatimma.cz Liberec 89, sametová revoluce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Liberec 89, sametová revoluce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Liberec 89, sametová revoluce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Liberec 89, sametová revoluce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,41 MB

ISBN: 9788087213315

POPIS
Víte, co jste dělali 17. listopadu 1989? Většina z lidí, kteří prožili a tvořili sametovou revoluci v Liberci, si vzpomněla přesně... Jejich vyprávění zachytila v sedmnácti příbězích publicistka Jana Patková. Výběr těch, kteří na listopadové a prosincové dny vzpomínali, je pestrý: od někdejší středoškolské studentky přes vysokoškoláky, lékaře či hasiče až po fotografa nebo kněze. Rozdílný je také způsob, jak její jednotliví aktéři sametovou revoluci prožívali. Atmosféru pomáhá dokreslit více než padesátka celostránkových dobových fotografií. Kniha je doplněna populárně naučným shrnutím období konce socialismu a sametové revoluce v tehdejším Československu a na Liberecku z pera historika Jaroslava Pažouta.
STÁHNOUT ČÍST
Liberec 89 Sametová revoluce - | Kniha na Alza.cz
1989 Rok revoluce Byl to čas nepřetržitých a krásných překvapení, čas velkých improvizací, čas kolektivní fantazie. Lidé najednou zase uměli být spolu; bez dlouhého domlouvání bylo všem jasné, o co jde; shoda ve společně sdílených ideálech byla až fascinující.
Liberec 89, sametová revoluce - kol., | Knihy Dobrovský
Liberec 89 Sametová revoluce Víte , co jste dělali 17. listopadu 1989? Většina z lidí , kteří prožili a tvořili sametovou revoluci v Liberci , si vzpomněla přesně...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY