Dospívání eBook

Fatimma.cz Dospívání Image

INFORMACE

Dospívání je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robert Winston. Přečtěte si s námi knihu Dospívání na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dospívání.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

ISBN: 9788075296047

POPIS
Obrazový průvodce základy biologie, sexuologie a psychologieDospívání je vzrušující, zábavné, senzační, záludné, matoucí i nervující. Je citově náročné jak pro mladé, tak pro jejich rodiče. Na vzniku knihy se podíleli zkušení odborníci, jejichž informace a podněty mají pomoct všem zúčastněným proplout tímto složitým obdobím bez nehod. Dotýkají se širokého okruhu témat, jako jsou puberta dívek i chlapců, tělesné změny, duševní zdraví i psychické problémy, rozvoj osobnosti, emoční vyrovnanost, sociální sítě, kyberšikana, bezpečný internet, drogy, alkohol, vztahy v rodině, přátelství, láska a zamilovanost, různé pohlavní identity, sex, antikoncepce nebo těhotenství. Díky citlivě napsanému stručnému textu a přehlednému grafickému zpracování se čtenář v knize lehce zorientuje a rychle v ní najde potřebné informace.
STÁHNOUT ČÍST
O čem je to dospívání? | NICM
Dospívání u dívek: Puberta začíná ve věku 10 - 13 let, může však přijít dříve. Co všechno můžeme čekat? "Je přirozené, že se děti v určitém věku vůči svým rodičům vymezí. Je to zdravé a získají tím spoustu dovedností a zkušeností. Pro mě jako pro rodiče je to zatím velmi milé období.
Kdy začíná puberta u holek a kdy u kluků? Takhle to ...
Dospívání u některých chlapců začíná později, normální věk je 16 let a dokončení dospívání do věku 20 let. Zhruba u poloviny chlapců začíná dospívání opravdu až ve věku 15let, ač se vám to možná ve vašem kolektivu tak nepozdává. Začátek dospívání u chlapců okolo 12 let je spíše vyjímkou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY