Teambuilding eBook

Fatimma.cz Teambuilding Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Teambuilding! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Teambuilding a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Teambuilding.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,47 MB

ISBN: 8073670429

POPIS
Kniha se věnuje tématu, které je v centru zájmu mnoha managerů, a to teambuildingu, rozvoji firemních týmů, outdooru a učení zážitkem. Zaměřuje se na něj z hlediska firemního prostředí a použitelnosti pro pracovní skupiny a týmy. Rozebírá na případových studiích možnosti řešení různých pracovních situací a interpersonálních problémů, například začínající tým, sladění týmu, rozpory mezi odděleními, soutěživá nebo spolupracující atmosféra ve skupině, práce vedoucího skupiny nebo malé firmy, priority skupiny a jednotlivce. Dozvíte se, co je důležité, když chcete dosáhnout změn v práci skupiny nebo ve vztazích lidí, a také kdy bude mít teambuilding očekávaný efekt a na co si dát pozor, aby zorganizovaná akce pro rozvoj pracovního týmu byla přínosem a investicí a nikoliv ztrátou.
STÁHNOUT ČÍST
Teambuilding - firemní - aktivity a tipy | Šikland
Teambuilding pro firmy kompletní zajištění teambuildingových akcí, teambuildingové programy na jižní moravě Programy typu TEAMBUILDING jsou zaměřeny na budování pracovního týmu, rozvoj důvěry mezi jednotlivými členy, vytvoření pozitivních vazeb a posílení vzájemné spolupráce.
Teambuilding - Představení Teambuildingových programů ...
Catalyst Teambuilding Česká republika [email protected] 2020-05-15T15:45:51+02:00 Online Teambuilding Teambuilding Zábava na večírky Treasure Hunt Vzdělávání Jsme teambuildingová agentura
SOUVISEJÍCÍ KNIHY