Umění žít eBook

Fatimma.cz Umění žít Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umění žít! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umění žít a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Umění žít.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,88 MB

ISBN: 9788025314982

POPIS
Prožít či přežít? Tomio Okamura se v knize Umění žít zamýšlí nad tím, zda lze prožít opravdu šťastný a plnohodnotný život.Snaží se připomenout známé, ale námi zapomenuté hodnoty, které dělají lidský život smysluplným. Existuje spolehlivý recept na šťastný život? To je otázka, nad níž se zamýšlí filozofové i náboženští vůdci po celé dějiny lidstva. Bez ohledu na dobu, na víru či politické názory. "Život podle abecedy", tak by se mohla nazvat kniha čtivých encyklopedických zamyšlení Tomia Okamury na důležitá i zdánlivě nedůležitá témata našeho života. Láska, smrt, pivo, politika, vzdělání, práce, dětství, stáří, moderní technologie, víra i tradice, to všechno jsou součásti našeho života, které spolurozhodují o tom, jak dobře a spokojeně svůj život prožijeme.Málokdo se ovšem zamýšlí nad tím, že je rozdíl zda svůj život prožijeme kvalitně a hodnotně pro sebe i své okolí anebo ho jen spokojeně přežijeme.
STÁHNOUT ČÍST
Úvod - Konference umění žít spolu
Umění žít, umění zemřít. Súfijská cesta životem. 16. - 18. října 2020. Smrt je nedílnou součástí života. Ze strachu vytváříme rozdíl mezi životem a smrtí. Držíme se našich přesvědčení, minulosti a vzpomínek, stejně tak jako budoucnosti, tužeb a snů.
Wellbeing umění žít: Nejlepší způsob zlepšování wellbeingu?
Když Martin Seligman, jeden z předních světových výzkumníků v oblasti pozitivní psychologie a wellbeingu dostal od svých studentů a následovatelů otázku: „Co je nejlepší způsob zlepšování wellbeingu?", jeho odpověď zněla „Měřte ho.". A tak jej měříme. Náš diagnostický nástroj „Můj osobní wellbeing" umožňuje jednotlivcům, týmům i celým ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY