Rudá jako krev eBook

Fatimma.cz Rudá jako krev Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rudá jako krev? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Salla Simukková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Rudá jako krev.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

ISBN: 9788025228296

POPIS
Thriller, z kterého běhá po zádech pravý severský mráz.Byla jednou jedna dívka, která se naučila bát...Lumikki Anderssonová je svéhlavá sedmnáctiletá dívka, která má ráda samotu a silnou černou kávu. Řídí se pravidlem „neplést se do záležitostí druhých“.Jednoho rána ale objeví ve školní temné komoře sušící se řadu pětiseteurových bankovek. Ve vzduchu visí pach krve. Nález bankovek od základů otřese jejími zásadami, obrátí její všední život vzhůru nohama a vtáhne ji do světa drogových dealerů a násilníků.Rudá jako krev je první díl úspěšné trilogie. Práva na její vydání se už prodala do 37 zemí světa. Ve druhém dílu s názvem Bílá jako sníh se hrdinka vydává do Prahy. Závěrečný díl nese název Černá jako eben.
STÁHNOUT ČÍST
Bílá jako sníh, rudá jako krev - Alessandro D´Avenia ...
Rudá jako krev je první díl úspěšné trilogie. Práva na její vydání se už prodala do 37 zemí světa. Ve druhém dílu s názvem Bílá jako sníh se hrdinka vydává do Prahy. Závěrečný díl nese název Černá jako eben. Thriller, z kterého běhá po zádech pravý severský mráz.
Bílá jako sníh, rudá jako krev by Alessandro D'Avenia
Fler nominace: „Rudá jako krev" ... Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY