Změny v rozmístění světového hospodářství eBook

Fatimma.cz Změny v rozmístění světového hospodářství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Změny v rozmístění světového hospodářství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Změny v rozmístění světového hospodářství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Změny v rozmístění světového hospodářství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

ISBN: 9788024516684

POPIS
Rozmístění světového hospodářství je dynamický proces, který vychází z historické inercie a má tendence k neustálým změnám, jež jsou spojeny s lokalizací nových hospodářských objektů. Cílem autora bylo zachycení prostorových změn ve vybraných odvětvích světového hospodářství v dimenzích globálních i lokálních, vysvětlení jejich příčin i důsledků. Probíhajícíteritoriální změny korelují s ústupem potenciálu vybraných odvětví v tradičních oblastech, zapojují do světové ekonomiky nová centra a způsobují regionální rozdíly.
STÁHNOUT ČÍST
Milan Vošta: Změny v rozmístění světového hospodářství | Aukro
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Knižní série Změny v rozmístění světového hospodářství ...
ruŠtina pro prÁvnÍky autorka: jaroslava rezkovÁ vydala univerzita karlova v praze,nakladatelstvÍ karolinum,praha 2004 mĚkkÁ vazba 382 stran ČeskÉ vydÁnÍ isbn 80-246-0925-8 stav knihy je vÝbornÝ jako novÝ a cena podle dohody.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY