Smích eBook

Fatimma.cz Smích Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smích! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Smích.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,45 MB

ISBN: 9788020612496

POPIS
Proslulá Bergsonova esej Smích se zamýšlí nad otázkou zdroje a smyslu smíchu. Odpověď zní, že plní závažnou společenskou roli. Kriticky totiž reaguje na vše komické, tj. na to, co vyjadřuje strnulé, mechanické stránky lidského myšlení a chování. Autor se zde projevuje nejen jako dobrý znalec literatury, ale též jako mistrný a vtipný pozorovatel každodenního života.
STÁHNOUT ČÍST
Psychiatr Karel Nešpor: Jeden z nejpřirozenějších způsobů ...
Smích z vedlejšího, z vedle[F]jšího, z vedlejšího poko[C]je?[G] [Dmi] Smích z vedlejšího poko[F]je? [C] [F] Spíš bych tu čekal kurdě[Ami]je, né že se někdo zasmě[F]je. Celou píseň mají k dispozici pouze předplatitelé. Pro koupi předplatného se musíte nejdříve ...
Záhada smíchu. K čemu nám je dobrý a proč může být ...
Smích a hra přinášejí změnu. Zde jsou dva příklady lidí, kteří své situace transformovali skrze smích a hru. Jakub byl golfový nadšenec. Problémem bylo, že když hrál se svými obchodními partnery, měl stále tendenci se při hře kritizovat. Jeho cíl byl zaměřený především na výsledek ze hry.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY