Kočka eBook

Fatimma.cz Kočka Image

INFORMACE

Kočka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Přečtěte si s námi knihu Kočka na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Kočka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,52 MB

ISBN: 9788087413555

POPIS
Člověk neumí dávat druhému lásku bez podmínek, vždy je láska něčím podmíněná. Je to láska s očekáváním plná falše. Skutečnou lásku se můžeme naučit přes zvířátka. Stačí je jen pozorovat a uvědomovat si změnu, kterou nám přinášejí. Mé kočičky mě úplně změnily, dnes je ze mě díky jejich učení jiný člověk. V knize popisuji naše soužití a učení. Věřím, že se v některých příhodách naleznete i vy a třeba změníte názor na chování vašich kočiček, protože ony ví, co dělají, aby vám to pomohlo. Ne člověk si hledá kočku, ale ona si najde jeho.
STÁHNOUT ČÍST
Úvodní stránka | Harmonizující obrázky Věry Kočky
Kočka domácí (Felis silvestris f.catus) je domestikovaná forma kočky divoké, která je již po tisíciletí průvodcem člověka.Stejně jako její divoká příbuzná patří do podčeledi malé kočky, a je typickým zástupcem skupiny.Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich.
Pokáč - Mám doma kočku [official video] - YouTube
Kočka v srdci z. s. zapsaný spolek, IČO 03657086. www.kockavsrdci.cz Jsme malý, čtyřčlenný spolek dobrovolníků. Snažíme se pomáhat kočičkám bez domova. V dnešní době, zásluhou nevědomých či nezodpovědných chovatelů zvířat je velké množství bezprizorních a také týraných zvířat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY