Smrtonoš eBook

Fatimma.cz Smrtonoš Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrtonoš! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrtonoš a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Smrtonoš.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,10 MB

ISBN: 9788026418191

POPIS
Temné a záhadné, ale také velmi vtipné dobrodružství se zápletkou plnou intrik a s rozuzlením, které vás dostane.Zapomeňte všechno, co víte o temných, v kapuci zahalených smrtkách s kosami. V dnešní době nosí smrtonoši cool trendy oblečení, mají normální rodiny a jejich kosy se hodně podobají mobilním telefonům. Přesto všechno je pro Soda kosení otravnou povinností. Čeká se od něho, že každý den po škole bude převádět duše na druhý břeh. A kvůli tomu nemá čas na hraní se svou rockovou kapelou! Když ale začne své povinnosti smrtonoše zanedbávat, řád vesmíru se začne hroutit. Navíc musí Sod a jeho nová kamarádka Karma, které se všichni spolužáci vyhýbají, protože chodí jen v černém a nosí piercing, najít dřív než bude pozdě způsob, jak rozplést síť nepřátelských intrik. Nebezpečí číhá na každém kroku a jde do tuhého.
STÁHNOUT ČÍST
Smrtonoš, taipan, pralesnička. 10 nejjedovatějších zvířat ...
Dětem 14, 11 a 7 se líbila, četli jsme jí společně. Já jsem párkrát musela trochu omezit louže krve, protože se mi to zdálo moc. Každopádně k újmě dětí nedošlo, i jsme se pobavili, ale mám ráda jemnější knihy pro děti.
Smrtonoš (rod) - Wikipedie
Smrtonoš (Acanthophis) je rod jedovatých hadů patřící do čeledi korálovcovitých.Smrtonoši žijí v Austrálii, na Nové Guineji a na některých přilehlých ostrovech. Zástupci tohoto rodu patří mezi nejjedovatější hady světa. Mezinárodní pojmenování Acanthophis je odvozeno ze starořečtiny a znamená trnový had, podle výrůstku na jeho ocasu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY