Datum narození a jeho vliv na náš charakter eBook

Fatimma.cz Datum narození a jeho vliv na náš charakter Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Datum narození a jeho vliv na náš charakter! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Datum narození a jeho vliv na náš charakter a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Datum narození a jeho vliv na náš charakter.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,43 MB

ISBN: 8023964763

POPIS
Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života? V tom případě je tato kniha určena právě vám. Kniha sestává:- z charakterových vlastností, které vám dává do vínku váš den a měsíc narození- z charakterových vlastností, kterými vás obohatil váš příslušný rok narozeníHledejte tedy své klady a snažte se je ukázat světu. Hledejte své zápory a usilujte se jich zbavit dříve, než vás pohltí. Život přeje připraveným a proto si hledejte k sobě ty správné lidi a važte si jejich kladů. Zavčas odložte růžové brýle a vnímejte i jejich zápory. Uchovejte si však naději, že stejně jako vy můžete zapracovat na svých slabostech, mohou tak učinit i druzí.
STÁHNOUT ČÍST
Datum narození - Dárek.cz
Kniha Datum narození a jeho vliv na náš charakter - 2. doplněné vydání(Jitka Kadlecová) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
Noviny na datum narozeni levně | Blesk zboží
Datum narození: a jeho vliv na náš charakter (978-80-87419-00-7) Kniha - autor Jitka Kadlecová, 240 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteří vám vstupují do života? V tom případě je tato kniha tou správnou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY