Sonografie velkých krčních cév eBook

Fatimma.cz Sonografie velkých krčních cév Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sonografie velkých krčních cév! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sonografie velkých krčních cév a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Sonografie velkých krčních cév.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

ISBN: 9788024726649

POPIS
Kniha je určena lékařům, kteří začínají s ultrazvukovou diagnostikou karotických a vertebrálních tepen nebo v ní sbírají první zkušenosti. Bohatá obrazová dokumentace, sestávající z 360 názorných obrázků, je celá uvedena na přiloženém CD. Repetitorium základů dopplerovské ultrazvukové diagnostiky s využitím bohaté obrazové dokumentace (68 obrázků a grafů) jednoduše a srozumitelně objasňuje principy dvojrozměrného sonografického zobrazování a duplexního i barevného dopplerovského vyšetření. Atlas patologických sonografických nálezů na velkých krčních cévách a okolí ve formě kazuistiky 130 případů s 296 obrázky vychází z ultrazvukových obrazů, pořízených při vyšetřeních nemocných a upravených tak, aby byly co nejpřehlednější.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Sonografie velkých krčních cév (Milan Cholt) | Martinus
Cholt Milan: Cévní sonografie - repetitorium ultrazvukové cévní diagnostiky a atlas nálezů na DVD . Po úspěšné publikaci "Sonografie velkých krčních cév", která dostala cenu odborné společnosti a byla rychle rozebrána, se ujal autor sepsání komplexní publikace, která zahrnuje sonografické vyšetření celého cévního systému.
Sonografie velkých krčních cév / Nejlevnější knihy
Kupte knihu Sonografie velkých krčních cév od Milan Cholt na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY