Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí eBook

Fatimma.cz Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,40 MB

ISBN: 9788026300113

POPIS
Trápí vás bolesti zad, hlavy, svalů či kloubů? Jejich nejčastější příčinou jsou drobné uzlíky ve svalech často vzdálených bolestivému místu - spoušťové body. Tato publikace vám poskytne ucelený přehled spoušťových bodů zodpovědných za vaše obtíže. Jednotlivé kapitoly jsou rozděleny podle částí těla. V každé kapitole se dozvíte, jaké jsou nejčastější příčiny vzniku spoušťových bodů a které činnosti je zapotřebí vyloučit nebo pozměnit, aby byla vaše terapie úspěšná. Uvedené fotografie poskytují body, a zároveň také návod, jak je odstranit. Názornosti je dosaženo pomocí více než dvou set fotografií. Kromě názornosti je důraz kladen na jednoduchost provedení a časovou nenáročnost. Jak se vyhnout nevhodnému zatěžování vašeho pohybového aparátu během běžných činností, vám poradí kapitola věnovaná ergonomii. Publikace je určena všem, které trápí bolesti pohybového aparátu, a může být využita také jako doplněk cílené fyzioterapeutické léčby.
STÁHNOUT ČÍST
Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí | Fyzioterapie ...
Kniha Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí(Daniel Pejčoch) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)
Terapie spoušťových bodů: Zbavte se bolestí / Nejlevnější ...
Spoušťové body. Trigger Body - Spoušťové body jsou jednou z nejčastějších příčin bolesti pohybového systému , ale současně i příčinou nejvíce přehlíženou. Je to tím, že povědomí o této problematice je mezi odbornou veřejností v České republice velmi nízké a mnoho lékařů bohužel vůbec o existenci spoušťových bodů netuší.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY