Vysokohorská turistika eBook

Fatimma.cz Vysokohorská turistika Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vysokohorská turistika? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Soňa Boštíková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Vysokohorská turistika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,91 MB

ISBN: 8024706962

POPIS
Pod vysokohorskou turistikou si obecně můžeme představit veškerý pohyb v horách. Avšak tento pojem je velice široký a nejednoznačný, kniha proto přináší jeho jasné a přesné vymezení. Můžeme bez nadsázky říci, že autorka předkládá stručného průvodce a učitele všech, kdo mají rádi chození po horách a hodlají vyrazit na aktivní dovolenou. Čtenář v publikaci nalezne základní informace o vhodném vybavení pro krátké i dlouhé výlety, včetně doporučení jak se co nejvhodněji obléci, popis potřebných zanalostí a dovedností pro pohyb v horském terénu včetně bezpečnostních zásad. Zájemci o tento krásný sport jistě přivítají tipy, kam vyrazit.
STÁHNOUT ČÍST
Treking.cz - turistika a hory, outdoor a treking
Zájezdy vysokohorská turistika. ... Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu. Váš požadavek byl odeslán. Prodejní kancelář Vám zašle katalog v nejbližším možném termínu. Při odesílání dotazu nastala chyba. Omlouváme se.
Vysokohorská turistika - Klub slovenských turistov
Vysokohorská turistika. Velkolepé hory, rozeklané štíty, působivé ledovce, azurová jezera. Vysoko v kopcích spatříte to nejkrásnější, co příroda stvořila. Po celodenním výstupu se člověku odkrývají panoramata, ze kterých se až tají dech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY