Sherlock 2: Slepý bankéř eBook

Fatimma.cz Sherlock 2: Slepý bankéř Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sherlock 2: Slepý bankéř! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sherlock 2: Slepý bankéř a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Sherlock 2: Slepý bankéř.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,18 MB

ISBN: 9788074497070

POPIS
Na žádost dávného spolužáka se Sherlock Holmes vydává řešit záhadu související s tajemným nápisem, jenž se zničehonic objevil na stěně uvnitř banky. Zpočátku to nevypadá na žádný vzrušující případ, ale k nápisu přibude k Sherlockově nemístné radosti i mrtvola a slavný detektivní poradce i jeho přítel John Watson mají nakonec co dělat, aby vyvázli holými životy.
STÁHNOUT ČÍST
Sherlock 2: Slepý bankéř - Crew
Slepý bankéř nabízí zápletku s čínským gangem pašeráků. Sherlock se dostává díky okolnostem k zločinu vražd se spletitými symboly. Cele to působilo méně geniálně jako v úvodním díle, ale naopak závěr se podařil skvěle vygradovat. Možná tentokrát více o náhodě, ale o to akčnější.
Sherlock (2010) [TV seriál] - Slepý bankéř (2010), 2. díl ...
Sherlock Slepý bankéř: 2 249,-202,-Skladem > 10 ks. Koupit. Sherlock Slepý bankéř: 2 Na žádost dávného spolužáka se Sherlock Holmes vydává řešit záhadu související s tajemným nápisem, jenž se zničehonic objevil na stěně uvnitř banky. Zpočátku to nevypadá na žádný vzrušující případ, ale k nápisu přibude k ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY