Hledání Černého Vikinga eBook

Fatimma.cz Hledání Černého Vikinga Image

INFORMACE

Hledání Černého Vikinga je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bergsveinn Birgisson. Přečtěte si s námi knihu Hledání Černého Vikinga na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Hledání Černého Vikinga.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,93 MB

ISBN: 9788074737510

POPIS
Islandský autor Bergsveinn Birgisson se vydává po stopách vlastního předka, který žil před 1100 lety, jednoho z nejzámožnějších záborců ostrova, o němž se však paradoxně v islandských ságách téměř vůbec nemluví. Bergsveinn Birgisson skládá z těchto kusých fragmentů dobrodružný běh života Geirmunda Heljarskinna, syna norského místního krále a princezny z Karélie. Ukazuje, čím se ideálním představám vikinské společnosti vymykal a proč o něm jinak bohatá ságová literatura mlčí.
STÁHNOUT ČÍST
Bergsveinn Birgisson: Hledání Černého vikinga by Kniha ...
Všechny informace o produktu Kniha Hledání Černého vikinga - Birgisson Bergsveinn, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hledání Černého vikinga - Birgisson Bergsveinn.
Hledání Černého vikinga - Bergsveinn Birgisson | Knihy.ABZ.cz
Hledání Černého vikinga Autor Bergsveinn Birgisson. Islandský autor se vydává po stopách vlastního předka, který žil před 1100 lety. Z kusých fragmentů skládá dobrodružný život Geirmunda Heljarskinna, syna norského místního krále a princezny z Karélie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY