Vesmír v nás I. eBook

Fatimma.cz Vesmír v nás I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vesmír v nás I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vesmír v nás I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Vesmír v nás I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,52 MB

ISBN: 8086179524

POPIS
Nastal čas, abychom se naučili vnímat svůj svět jako celistvý, živý, dýchající organizmus, jako vnímavé jsoucno, které se stará o každého člověka a v pravý čas mu poskytuje vše, co potřebuje.V první části své trilogie vás autor zve k hledání odpovědí na ty nejzákladnější otázky o smyslu života, poznání světa a našem místě v něm. Zkuste objevit cestu ke své vlastní jedinečnosti k moudrosti vesmíru v nás. Především se však připravte na setkání s Láskou a jejími podobami, které vás bez ustání oslovují.Ing. Michal Burda - Chápe vesmír jako celistvý, živý, dýchající organismus, jako samostatnou entitu a bytost. Chápe, že Vesmír se stará o každého člověka a dá mu všechno, co potřebuje v pravý čas.Jméno Michala Burdy je spojeno se založením Kruhu přátel Vodnářského věku s posláním probudit širokou veřejnost ke zlepšení mezilidských vztahů a etiky na všech úrovních života společnosti. S Vlastimilem Markem se stal spoluiniciátorem celonárodních Úplňkových a Slunovratových meditací pro osvobození Lásky srdcích lidí a spolu s manželkou objevil „mantru českého národa“ Lásko Bože Lásko. V jeho vizi se Praha i celá Česká zem ve Věku Vodnáře stane místem laskavých lidí a duchovním centrem Evropy.Stal se „českým duchovním klasikem“, kterému se podařilo vytvořit inspirující odkaz a podat zprávu o Cestě, od níž není možné se odchýlit. Jeho myšlenky mají půvab i skromnost všedního Slova; zaznívá v nich vědomí vlastní nedokonalosti a pokory, jeho životní zkušenost je však neodolatelnou inspirací pro všechny ostatní.
STÁHNOUT ČÍST
Curriculum vitae: Vesmír v nás — Česká televize
Vesmír však nezanikl a později se propracoval mezi nejuznávanější vědu popularizující časopisy v českých zemích. Časopis si zachoval slušné renomé a dobré jméno dokonce i v průběhu komunistického režimu a je považován za „vlajkovou loď" scény popularizující českou vědu.
Vesmír o Nás - Alternativy - Informace - Energie - Příroda ...
Rok 2020 bude v kosmonautice bohatý. Chystají se sondy k Měsíci, Marsu i ke Slunci. Kromě toho nás čeká premiéra několika nových raket. Hned na třech významných projektech se podílejí také Češi: Jde o přístroj pro přistávací modul, který dosedne na Mars, sondu pro průzkum Slunce a novou evropskou raketu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY