Dějiny sjednocené Evropy eBook

Fatimma.cz Dějiny sjednocené Evropy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dějiny sjednocené Evropy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dějiny sjednocené Evropy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Dějiny sjednocené Evropy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,99 MB

ISBN: 9788071065708

POPIS
Kniha vycházející ke vstupu ČR do Evropské unie, se zabývá historií evropské myšlenky od antiky. Vlastním jádrem je však popis integračních snah v uplynulém století, zejména však po druhé světové válce, a také fungování EU a jejích institucí. Kniha je vybavena rozsáhlým obrazovým doprovodem, mnoha mapkami, schématy, grafy; závěrem též chronologickým přehledem, seznamem literatury a rejstříkem.
STÁHNOUT ČÍST
Dějiny Sjednocené Evropy - Dějiny Států (NLN) | Aukro
Kniha: Dějiny sjednocené Evropy - kolektív. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
Kniha: Dějiny sjednocené Evropy | Knihy.ABZ.cz
Evropa je území brané buďto jako jeden ze šesti světadílů v jejich tradičních pojetích, nebo jako západní část Eurasie.Ze severu jej ohraničuje Severní ledový oceán, ze západu Atlantský oceán, z jihu Středozemní a Černé moře spolu s vodními cestami, které je spojují, a z východu Asie (o přesném průběhu této části hranice nepanuje konsenzus).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY