Na kytaru od začátku eBook

Fatimma.cz Na kytaru od začátku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Na kytaru od začátku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Na kytaru od začátku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Na kytaru od začátku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,80 MB

ISBN: 8085648253

POPIS
Formou otázek, které napadnou každého adepta hry na kytaru, a zábavně laděných a zároveň prakticky zaměřených odpovědí doplněných množstvím fotografií a ilustrací ukazuje písničkář Petr Rímský jak začít s hrou na kytaru. Všem tématům - od výběru nástroje, přes držení levé ruky a možnosti pravé ruky až po hraní s kapelou - je společná jedna snaha: upozornit kytaristy na to, jaké špatné návyky mohou získat a jak se jim mohou bránit. Petr Rímský v knize využívá zkušenosti získané jak během své profesionální kariéry, tak na různých kytarových kursech, které vedl.
STÁHNOUT ČÍST
Nalezení akordů do písně
Na kytaru od začátku - Rímský Petr. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
Kytara do začátku - Hudební fórum
Akordy na kytaru Jak hrát akordy na kytaru - praktické rady Hraní akordů na kytaru je sice úplný základ, ale taky je to docela těžké. Vezměte si jenom to, že každý prst levé ruky má dělat něco jiného a přitom levá ruka není zrovna ta nejšikovnější.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY