Podivná válka eBook

Fatimma.cz Podivná válka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podivná válka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podivná válka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Podivná válka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,14 MB

ISBN: 8072571265

POPIS
Při posledním zkušebním letu nad arizonskou pouští ztroskotá za podivných okolností nové americké letadlo. Jde o nehodu nebo o zlý úmysl? Je to snad spiknutí, jehož se účastní obchodníci, politici a celý světový trh? Hlavní hrdina Mitchell Gant přežil Vietnam, studenou válku i válku v zálivu. Ale právě teď se ocitá v jakési podivné, mnohem nebezpečnější válce.
STÁHNOUT ČÍST
Druhá světová válka: Cena říše, 2. epizoda - Podivná válka ...
Pokračování: Ticho před krvavou bouří: Podivná válka na západní frontě (2) Ze všech plánů se v dubnu 1940 uskutečnilo pouze vylodění v Norsku, ale bylo příliš pozdě, neboť Wehrmacht Spojence předběhl. Prozatím tak Británie i Francie prováděly především opatření ekonomického rázu.
Podivná válka — Goodgame Empire Forum
b) tzv. podivná válka („vsedě" - Sitzkrieg) Spojenci - Francie a Británie vyhlásili 3. 9. 1939 válku Německu, ale Polsku ozbrojenou pomoc neposkytli; místo ofenzivy vyhlášena blokáda (neúspěšná snaha zastavit dovoz do Německa x letecká a ponorková válka Němců - potápěny spojenecké lodě)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY