Úniky eBook

Fatimma.cz Úniky Image

INFORMACE

Úniky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Antonín Háka. Přečtěte si s námi knihu Úniky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Úniky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

ISBN: 9788073634438

POPIS
Sbírka satiricky laděných veršů současného českého autora je ironickou mozaikou, která se pokouší charakterizovat a glosovat jak současnou společenskou situaci, tak i mezilidské vztahy.Antonín Háka již od prvních veršů, které jsou podobně jako další básně této sbírky komponované v klasickém rýmovém schématu, volí sarkastický a hořce jízlivý tón, jímž zaznamenává některé negativní jevy, které doprovázejí dnešní nepříliš vábnou skutečnost. Například hned v titulní básni se zabývá nevšímavostí či lhostejností mezi lidmi a v následujím bloku pak na ročních obdobích charakterizuje záporné rysy české národní povahy a mentality. Autor dokáže také s úsměvem a nadhledem popsat rádoby láskyplný vztah, jenž se rodí třeba v internetové komunikaci a záměrně přetéká trapným a humorným nedorozuměním.
STÁHNOUT ČÍST
Úniky - Julie Garwood | Kniha na Alza.cz
CES 2020: Úniky o PlayStationu 5 potvrzeny. Herní konzole dostane řadu vylepšení Na tiskovce společnosti Sony se v rámci největšího veletrhu spotřební a výpočetní techniky na světě rozpovídal šéf herní zábavní divize Sony Jim Ryan.
Daňový únik - Wikipedie
Úniky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY