Karavana bratranců eBook

Fatimma.cz Karavana bratranců Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Karavana bratranců! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Karavana bratranců a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Karavana bratranců.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,71 MB

ISBN: 9788000043197

POPIS
Dva bratranci, zbrklý Kuba a uvážlivý Vráťa se vydávají na prázdninový výlet na kolech za dědečkem do Jizerských hor, kraje sklářů. Poprvé sami, bez rodičů! Vezou s sebou tajemný přístroj - klikostroj a doufají, že jim dědeček prozradí, k čemu sloužil. Jenže Kubovi někdo po cestě klikostroj ukradne, stejně jako kolo, na kterém ho vezl. Podaří se mu zloděje najít? A co když je všechno jinak, než to na první pohled vypadá? Poetický, jemně melancholický dobrodružný letní příběh.Dosud nevydaný rukopis Svatopluka Hrnčíře, který by letos oslavil 90. narozeniny.
STÁHNOUT ČÍST
Karavana bratranců | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Elektronická kniha: Karavana bratranců Autor: Barbora Kyšková Dosud nevydaný dobrodružný příběh Svatopluka Hrnčíře, který by letos oslavil 90. narozeniny, je určen čtenářům od 9 let.
Karavana bratranců - Svatopluk Hrnčíř, Barbora Kyšková ...
Karavana bratranců Kyšková Barbora Cena: 99 Kč František Hrnčíř (1860-1928) symbol českého učitelstva Rýdl Karel Cena: 381 Kč Karavana Hauf Wilhelm Cena: 2074 Kč Marco Polo Romana Muriel Cena: 239 Kč Marco Polo 1. - Benátska karavána Romana Muriel Cena: 133 Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY