Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 eBook

Fatimma.cz Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 Image

INFORMACE

Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Vydra. Přečtěte si s námi knihu Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

ISBN: 859563700217385

POPIS
Dana Medřická vytvořila na jevištích, ve filmech, v rozhlasu a televizi na sta dramatických postav. V trvalé paměti obecenstva zůstala především její divadelní a filmová Slávka Hlubinová, Líza z Obchodníka s deštěm, Erži Orbánová z Kočičí hry a titulní postava ze hry Romeo a Julie na konci listopadu. Role, do nichž vložila kus vlastního života a mimořádný prožitek, který divák vycítil. Vznikla vzácná "zpětná vazba", dojem, že herečka oslovuje právě jeho a on má potřebu jí za to poděkovat, svěřit se se svými starostmi, zkrátka reagovat. Svědčí o tom desítky soukromých dopisů, jež Dana Medřická od neznámých lidí dostávala a bylo-li vhodné, i na ně odpovídala.Je zvláštní, že teprve nyní, poprvé, vychází tato kniha - vzpomínka. Otevírá ji vlastní vyprávění umělkyně, přibližující její dětství, dospívání a počáteční angažmá v Brně, Plzni, pak v pražské Uranii. Psala je jako úvodní kapitoly své chystané knihy, již však nestihla dokončit - zůstala torzem.Svazek uzavírá rovněž svědectví osobní - jejího syna Václava Vydry nejml., třetího pokračovatele tradice slavného hereckého rodu. Mezi nimi jsou kapitoly sestavené divadelní kritičkou Bohumilou Spisarovou z rozličných dokumentů, kritik, deníků. Plasticky z nich vystupuje osobnost Dany Medřické, herečky, která skutečně byla "naše". Společně s knihou je tento komplet doplněn o DVD "Kočičí hra" a stolním kalendářem.
STÁHNOUT ČÍST
Vydra Václav - Knihkupectví Ládví
Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 - Spisarová Bohumila, Vydra Václav
Kniha Komplet 3ks Vaše Dana Medřická + DVD + kalendář 2018 ...
Astro-kalendář 2018 - Jarmila Gričová Cena 125 Kč Detail Dostává se vám do rukou kalendář, který je od roku 2001 vaším každodenním astrologickým průvodcem a který si získal mnoho příznivců.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY