Škola živé stravy - easy raw food eBook

Fatimma.cz Škola živé stravy - easy raw food Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Škola živé stravy - easy raw food! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Škola živé stravy - easy raw food a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Škola živé stravy - easy raw food.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,51 MB

ISBN: 9788026011910

POPIS
Škola živé stravy je pohledem do kuchyně syrové - živé stravy, jídla jsou upravována pouze ze syrových, tepelně neupravovaných surovin. Jsou cestou ke zdravému životnímu stylu, ke zdraví a vitalitě. Je to právě živá strava, kde jsou zachovány všechny důležité látky pro náš život, která nám umožňuje prožít život plnohodnotně a v tvůrčím naplnění.Kniha je návodem, jak lze pomocí změny stravování ve zdraví žít, anebo jej zpětně nalézt. Čtenáři zde najdou recepty sladké i pikantní, které ukazují, jak může být "nevaření" nejen zdravé, ale i velmi chutné a zábavné.Vitariánství není asketismem. Je pochopením a přijetím přírodních zákonů, zákonů Života. Vede nás k přemýšlení o stravě a o jejím významu pro zdraví. Vitariánství nás přivádí k vlastní podstatě Bytí, k našemu Já. Umožňuje nám vidět příčiny a souvislosti, které ovlivňují naše myšlení a jednání a tím naše zdraví. Pomáhá nám tak pochopit smysl života. K tomu dostáváme dar každého nového dne.
STÁHNOUT ČÍST
Anna Hýžová
Škola živé stravy - easy raw food ... € 11.75 € 9.89. Škola živé stravy je pohledem do kuchyně syrové - živé stravy, jídla jsou upravována pouze ze syrových, tepelně neupravovaných surovin. Jsou cestou ke zdravému životnímu stylu, ke zdraví a vitalitě. Je to právě živá strava, kde jsou zachovány všechny důležité ...
Kniha Škola živé stravy - easy raw food | Moja-Kniha.sk
Anna Hýžová v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY